Referencje

 

Możesz nas sprawdzić na Facebook-u – https://www.facebook.com/wideokursy/
Możesz także, sprawdzić naszą firmę szkoleniową – http://www.itbt.pl
 

Ale dla nas najważniejsze są opinie naszych kursantów!:)

Opinie naszych kursantów:

Szkolenia iExcel pozwoliły mi na prowadzenie szeregu usprawnień w firmie. Pomimo ciągłej pracy na excelu, moje analizy są teraz zdecydowanie bardziej profesjonalne. Nie ma w Polsce drugiej takiej firmy, która w tak przyswajalny sposób potrafi przekazać wiedzę. Osobiście – bardzo polecam!
Dzięki i widzimy się na kolejnej konferencji  :)
Pozdrawiam,
Łukasz Kutyłowski (Warszawa)

 

 

 

Uczestniczylam w Twoich trzech konferencjach jak do tej pory i sa naprawde super! Uwazam, ze prowadzisz je naprawde super interesujaco i wiele z nich skorzystalam. Bardzo mi sie podoba to, ze konferencje sa prowadzone w systemie interaktywnym (interactive) gdzie zawsze moz

na zadac pytanie, na ktore jest natychmiastowa odpowiedz

 

Pozdrawiam serdecznie
Asia Pasko (Southold w stanie Nowy Jork)

 

Uczestniczyłam w kilku bezpłatnych i w jednej MEGA konferencji. Serdecznie polecam wszytkim korzystającym na codzień z Excela ponieważ Pan Mateusz przedstawia w przystępny sposób bardzo przydatny materiał na praktycznych przykładach.  Wielokrotnie wykorzystalam w pracy to czego nauczyłam się po czas konferencji. Polecam z czystym sumieniem.

 

Pozdrawiam
Kasia Michalak (Stare Babice)

 

 

Środowa konferencja była pierwszą i na pewno nie ostatnią. Zdecydowanie polecam. Super atmosfera a wiedza przekazywana w bardzo przystępny sposób!

 

Pozdrawiam,
Damian Klekot (Warszawa)

 

 

Konferencje przygotowane są bardzo profesjonalnie, prowadzący zawsze służy pomocą. Odpowiada na każde pytanie. Wiedza prowadzacych doświadczenie i profesjonalizm to cechuje te konferencje

 

Pozdrawiam,
Marek Kantor (Wrocław)

 

 

Kurs przeprowadzony z Excela był dla mnie rzetelnie oparty na wiedzy, regularny i optymalny do każdego poziomu uczestnika. Ponadto dogodne formy powtórkowe z kursów. Polecam – kompetentnie i tanio!

 

 

Pozdrawiam,
Artur Kluczewski (Kraków)

 

 

Mateusz z Wrocławia

 

 

Bezcenna opinia Konrada

 

 

Kuba mówi jak jest

   

 

Poznaj opinię Magdaleny